YENI NESIL 2023 CITROEN C3 AIRCROSS FIYATLARI

Yenilenen araç portföyüyle dikkatleri üzerine çeken Citroen, özellikle ülkemizde SUV araçlara olan ilginin artmasıyla birlikte bu segmentte yer alan modellerini geliştirerek satışa sunmaya başladı. Farklı donanım paketlerine sahip olan C3 AirCross özellikle mini SUV araçlarda her geçen gün artan bir ilgiyle takip edilmektedir. Üç farklı seçeneğe sahip olan ve donanım açısından standart olarak birçok özelliğe sahip olan bu araç ayrıca engelli indirimi kapsamında alınabilecek SUV araçlardan biridir.

Sportif bir görünüme ve şık bir tasarıma sahip olan Citroen C3 AirCross 2023 modelinde benzinli ve dizel olmak üzere iki motor seçeneği bulunmaktadır. Tüm versiyonları 6 ileri otomatik vites ile satışa çıkan C3 AirCross, 130 beygirlik benzinli ve 120 beygirlik dizel motor seçeneklerine sahiptir. Feel, Feel Bold ve Shine olmak üzere üç farklı donanım seçenekleri bulunmaktadır.

Citroen C3 AirCross 2023 Fiyat Listesi

  • Citroen C3 AirCross Feel 1.2 PureTech 130 HP – EAT6: 624.000 TL

  • Citroen C3 AirCross Feel Bold 1.2 PureTech 130 HP – EAT6: 664.000 TL

  • Citroen C3 AirCross Shine 1.2 PureTech 130 HP – EAT6: 716.000 TL

  • Citroen C3 AirCross Feel Bold 1.5 BlueHDi 120 HP – EAT6: 710.000 TL

Cross araçlar içerisinde fiyat ve performans açısından iyi sayılabilecek modellerden biri olan C3 AirCross, dinamik yapısı ve teknolojisi ile Volkswagen grubu SUV araçlara rakip olmaya çalışan araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyat açısından tercih edilebilecek bu araç 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Görünüm açısından daha sportif bir tarza bürünen araçta yenilenen kokpit alanıyla birlikte daha kullanışlı bir duruma gelmiştir.

Gerek motor performansı gerekse de donanım açısından temel ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilecek olan bu araç özellikle konfor açısından keyifli bir sürüş sunmaya devam etmektedir. Günümüzde yaygınlaşan otomatik SUV modelleri içerisinde önemli rakiplerle yarışan Citroen C3 AirCross modeli, yeni yılda görülebilecek araçlardan biridir.

Bu ilana benzer arama terimleri: