FIAT’TAN 2024’ÜN EN CAZIP KAMPANYASI: %0 FAIZLE RÜYA GIBI BIR FIRSAT!

2024 yılında araç sahibi olmak isteyenler için Fiat, Koç Finans iş birliğiyle inanılmaz bir teklif sunuyor: %0 faizli sıfır araç kredisi! Yüksek banka kredisi faizlerine karşı Fiat’tan muhteşem bir alternatif, avantajlı ödeme seçenekleriyle birlikte birçok popüler Fiat modelinde sıfır faiz seçeneği 2024 yılında da devam ediyor. Fiat’ın Türkiye’de popüler olan modellerine 12 aylık vade seçeneğiyle faiz ödemeden kolay bir şekilde sahip olma fırsatı sunmaktadır. İşte kampanya ile ilgili tüm detaylar:

Fiat’tan Sedan’dan SUV’ye Faizsiz Araç Çeşitliliği!

Fiat, sedan segmentindeki gözde modeli Egea, hatchback segmentinde Egea HB, SUV kategorisinde ise Egea Cross modellerini faizsiz kredi seçenekleriyle satışa sunmaya başladı. Elektrikli araç tutkunları için %100 elektrikli 500e modeli de bu kampanya kapsamında satışa sunulmaktadır. Hafif ticari araç segmentinde yer alan Doblo ve Fiorino için de 12 ay vadeyle faizsiz kredi fırsatı Fiat bayilerinde sizi bekliyor!

2024 Fiat Model Kredi Seçenekleri:

  • %100 Elektrikli 500e: 200.000 TL, 12 ay vadeli faizsiz kredi

  • Fiat Egea Sedan: 135.000 TL, 12 ay vadeli faizsiz kredi

  • Fiat Egea Cross: 135.000 TL, 12 ay vadeli faizsiz kredi

  • Fiat Panda: 150.000 TL, 0 faizli kredi

  • Fiat Fiorino: 80.000 TL, özel faizsiz kredi

  • Yeni Fiat Doblo: 200.000 TL, 12 ay vadeli faizsiz kredi

Koç Finans Farkıyla Daha Fazlası!

Yüksek kredi ihtiyaçları için %2,99 faiz oranı ve 36 aya varan taksit seçenekleriyle 500.000 TL’ye kadar kredi imkânı Fiat Koç Finans ayrıcalıklarıyla sunulmaktadır. Hem binek hem de hafif ticari araç modellerinde geçerli bu fırsatlardan yararlanarak, 2024 yılının en çok tercih edilen Fiat modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Özellikle konfor ve teknolojide dikkatleri üzerine çeken Fiat modelleri günümüzün en çok tercih edilen sıfır araçları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sınıfının lideri bir marka olarak satışa sunduğu Fiat Egea, Fiat Doblo ve Fiorino gibi modellere 12 ay vadeli 0 faizli kredi kampanyalarıyla sahip olabilirsiniz.

Fiat sıfır araç kampanyaları çerçevesinde sunulan kredi seçeneklerinden yararlanmak isteyen bireysel müşterilerin kredi notlarının iyi olması gerekmektedir. Kredi notu iyi olan müşterilere özel fırsatlardan yararlanarak siz de Fiat marka araçlara taksitle ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Bu cazip kampanyalar ve daha fazlası için en yakın Fiat bayisine uğramayı unutmayın. 2024 Fiat modelleri, avantajlı fiyatlar ve sıfır faiz fırsatlarıyla sizi bekliyor!

Bu ilana benzer arama terimleri: