DÜŞÜK FAIZ ORANLARI ILE 2023 DACIA SIFIR ARABA KAMPANYASI

Dacia, sıfır araç almak isteyenler için özel bir kampanya başlattı. Tüm Dacia modelleri için geçerli olan kampanya, hem çiftçilere özel indirimler sunuyor hem de online alışverişlere özel ilk bakım hediyesiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle düşük peşinat tutarları ödeyerek kolay bir şekilde araç sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunmaktadır.

Kampanya dâhilinde, Dacia modellerinin tümü için dosya masrafsız bir kredi fırsatı bulunmaktadır. Bu fırsat, çiftçilere özel olarak sunulmakta olup ayrıca 6.000 TL de indirim fırsatını içeren bir kampanya olarak karşımıza çıkmaktadır. Dacia’nın online satışlar için sunduğu bir diğer avantaj ise, ilk bakımın hediye olarak sunulmasıdır. Bu sayede, araç sahipleri, ilk bakım için ekstra bir ödeme yapmak zorunda kalmayarak 15.000 km ya da 1 yıl içerisinde bu fırsattan yararlanabilmektedir.

Dacia, Eylül ayına özel bir diğer fırsatla da öne çıkan markalar arasında yer almaktadır. Dacia Finans aracılığıyla kullanılacak 150.000 TL kredinin 12 aylık vadesi boyunca aylık %1,59 faiz oranı uygulanacaktır. Bu kapsamda, aylık ödeme miktarı 14.173 TL olacaktır. Araç almak isteyen vatandaşların, krediye ek olarak peşinat ödemesi yapmaları gerekmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin üzerinde banka takibi ya da haciz işleminin olmaması koşulu bulunmamaktadır.

Kampanyadaki finansman seçenekleri Dacia Finans’ın belirlediği şartlara tabi olacağı için Dacia bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kredi tahsis ücretleri, kredi bedeli içerisine dâhil olmayacaktır. Finansman kampanyaları birleştirilemeyecek, yani birden fazla finansman fırsatı aynı anda kullanılamayacaktır. Bu açıdan Dacia kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatların sadece birinden yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyaların faiz oranları ve maliyet oranları, kredinin tutarı ve vadesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu yüzden, alıcıların öncelikle kendi finansal durumlarını değerlendirmeleri ve buna göre bir karar vermeleri önem arz etmektedir. Özellikle peşinat tutarlarını belirledikten sonra firmaya başvurmaları daha mantıklı olacaktır.

Kampanya, Dacia’nın bireysel müşterilere (tüketicilere) yönelik özel bir teklifi olarak tasarlanmıştır. Sıfır bir Dacia modeli satın almayı düşünen müşteriler, hem özel indirimlerden hem de dosya masrafsız kredi fırsatından yararlanabilirler.

Dacia, eylül ayı boyunca müşterilerine ekstra bir fırsat daha sunuyor: Dacia Finans’tan alınacak 150.000 TL’lik bir kredi için aylık yüzde 1,59 faiz oranı uygulaması olarak karşımıza çıkan bu fırsatlar düşük bir vade farkı ödemenizi sağlamaktadır.

Bu kampanya, perakende satın alımlar için bireysel müşterilere yöneliktir ve 12 ay vade süresiyle sınırlıdır. Bu teklifle aylık ödemeler 14.173 TL’ye kadar düşürülebilir. Ancak, potansiyel alıcıların bu seçeneği değerlendirmeye alırken, kredi tahsis ücretlerinin kredi bedeline dâhil olmadığını ve faiz oranlarının kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişebileceğini göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Ayrıca, çiftçilere özel olarak sunulan 6.000 TL indirim fırsatı, bu meslek grubundaki müşterilerin Dacia marka bir araç sahibi olmasını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. İndirim fırsatı, çiftçilere özel dosya masrafsız kredi ile birlikte sunuluyor, böylece çiftçiler hem indirimden hem de kredi imkânından faydalanabiliyorlar.

Online alışverişler için ise, Dacia’nın sunduğu ilk bakım hediyesi, müşterilerin araç bakımı için ekstra bir masraf yapmasını önlerken, aracın ilk bakımını ücretsiz olarak yapmanızı sağlamaktadır. Konfor ve teknoloji açısından birçok farklı modelini satışa sunan Dacia’dan Duster, Jogger, Sandero, Sandero Stepway gibi modeller satın alınabilmektedir.

Dacia’nın farklı segmentlerinde yer alan birçok modelini uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Fırsatlar çerçevesinde sunulan bu önemli kampanyadan yararlanmak ve Dacia’nın 2023 model araçlarını yakından görerek kendinize uygun bir modeli seçmek için en yakın Dacia bayilerinden birine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: