DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ YÜKSEK PERFORMANS YENİ VOLKSWAGEN TRANSPORTER

Sponsorlu Bağlantılar

2017 Model Volkswagen Transporter kendine özgü tasarımı ve yeni nesil motor seçenekleri ile beklentilerinizi fazlası ile karşılamak için hazır.

2.0 TDI 140 beygir motor seçeneği ile güce hükmedin. Volkswagen Transporter serisi artık tüm modellerinde çift turbo beslemeli olarak standart sunuyor.

7 ileri DSG otomatik şanzıman seçeneği ile tercih edilebilen 2017 kasa Volkswagen Transporter vites geçişlerini anlık olarak yapar ve sürüş konforunu üst düzeylere çıkarır.

2017 Model Volkswagen Transporter ortalama 7,3 litrelik yakıt tüketimi ile sınıfının en az yakan ticari araç olma özelliğini taşıyor. Yeni Volkswagen Transporter yakıt deposu ise 80 litredir.

Sürüşlerinizi daha güvenli bir şekilde kılmak için geliştirilen yeni nesil güvenlik ekipmanları ile donatılan Volkswagen Transporter Euro N Cap testlerinden beklenen performansı fazlası ile göstererek kullanıcının gönlünü bir kez daha fethetti.

Önceli modellerine göre Volkswagen Transporter Comfortline serisine eklenen yeni özellikler arasında yağmur sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, park mesafe kontrol sistemi, lastik basınç göstergesi, köşe aydınlatmalı sis farı, klimatik klima gibi donanım özellikleri ile artık bir ticari araçtan öte.

Yakıt tüketimi, performans ve güvenlik yönünden oldukça etkili olan 2017 model Volkswagen Transporter, Volkswagen Ticari araç kampanyaları kapsamında uygun oranlarda banka kredisi, takas imkanı ve nakit alım indirimi kampanyaları ile ticaretin farını Volkswagen ile yaşamak isteyenler için fırsatlar sunuyor.

2017 Model Volkswagen Test sürüşleri için randevu almak ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için Volkswagen bayisine uğrayabilirsiniz.

 

Bu ilana benzer arama terimleri: