KREDI DESTEKLI TAKSITLE FORD FOCUS 2022 KAMPANYALARI

Otomobil sektörünün önde gelen markalarından biri olan Ford düşük faizli sıfır araç kredisi sunmaya başladı. Bu kapsamda sedan araçlar içerisinde son derece önemli bir yere sahip olan Focus modeline özel bir kampanya sunulmaya başlandı.

2022 model Ford Focus fiyat aralığına bakacak olursak 663.600 TL – 813.300 TL arasında değişen farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.  Hem dizel hem de benzinli olarak satışa çıkarılan bu araçta benzinli modellerde 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik vites seçeneği bulunurken dizel motorlarda 8 ileri otomatik vites özelliği mevcuttur.

Donanım ve tasarım anlayışıyla en çok tutulan sedan araçlardan biri olan Focus 2022 modelin başlangıç fiyatı 663.600 TL’dir. Bu araç özellikle LPG uyumlu olması açısından da düşük yakıt tüketimi sağlayan araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ford 2022 kampanyaları çerçevesinde düşük faizli sunulan kredi seçenekleriyle araç satışı devam etmektedir. Ford finans tarafından sağlanan kredi desteğiyle kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 100.000 TL ile sınırlandırılmıştır. 12 ay vadeli 100 bin TL kredi seçeneğinde aylık faiz oranı ise %0,99 olarak belirlenmiştir. 12 aylık vade seçeneğinde aylık ödemeniz de 9.020 TL’dir.

Ford Finans kredisi ile araç almak isteyenler ayrıca %2.5 faiz oranıyla 48 aya kadar araç bedelinin %70’ine kadar kredi de kullanabilirler. Düşük peşinat tutarlarından yararlanarak Ford Focus sahibi olmak isteyen müşterilerin araç stoklarının az olmasından dolayı önceden bir ön başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sıfır araba kampanyaları 2022 yılında da özellikle Ford markası tarafından en çok sunulan destekler arasında yer almaya devam etmektedir. Siz de taksitle sıfır Ford Focus kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanarak yeni bir araç satın almak için en yakın Ford satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: