YÜKSEK PERFORMANS DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni nesil Energy motor seçenekleri ile yakıt tüketim değerlerini minimuma indiren Renault Kadjar performans ve yakıt tüketimi konusunda sınıfında lider.

2017 Model Renault Kadjar Start&Stop sistemi ile durakladığınızda motor anlık olarak durur otomatik vites versiyonlarda gaza bastığınız anda, manuel versiyonlarda debriyaj pedalına bastığınız anda motor çalışmaya başlar.

Yakıt tüketimi ve konfor konusunda ciddi rol oynayan Start&Stop sistemi opsiyonel olarak sunuluyor.

Renault Kadjar motor seçenekleri ilk olarak  energy 130 beygir manuel vites benzinli motor ile yüksek performans ve düşük yakıt tüketim teknolojisi sunuyor.

Energy dCi 110 beygir motor seçeneği ise Kadjar serisinin en az yakıt tüketen versiyonu olarak görünüyor. Çift kavramalı otomatik şanzıman vites kutusu ile 100 km’de ortalama 3,8 litre yakıt tüketim değerine sahip.

Üst düzey donanım paketleri ile birlikte gelen Enegry 130 beygir dizel motor seçeneği Renault mühendislerinin uzmanlığını yansıta motor seçeneği olarak biliniyor. Bu motor seçeneği 320 Nm tork gücü ile çok düşük devirlerde bile üstün performans segiliyor.

2017 model Renault Kadjar sahibi olmak için bir çok neden bulunuyor. Yeni nesil Turbo beslemeli çift kavramalı otomatik şanzıman veya manuel şanzıman seçenekleri ile beklentilerinizi fazlası ile karşılıyor.

Performansı ile etkili olduğu kadar yakıt tüketiminde de etkili olan Renault Kadjar SUV sınıfında lider.

 

Bu ilana benzer arama terimleri: