0 FAIZLI FORD 2021 YILI KAMPANYASI BAŞLADI!

Ford binek araç modellerinde faizsiz olarak sunulan sıfır araç kredisi çerçevesinde siz de yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Ford kalitesinden yararlanarak Fiesta, Focus, Mondeo, Kuga, Puma ve Ecosport gibi modellere faizsiz sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sahip olabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde satışa sunulan Ford Focus sedan segmentinin en önemli binek araçlarından biridir. Özellikle performans, teknoloji ve yol tutuşu açısından son derece güzel bir konfor sunan bu araç için kampanya koşulları çerçevesinde sunulan kredileri kullanabilirsiniz.

Ford Fiesta ise bu markanın tek hatchback modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. En beğenilen modellerden biri olarak ilgi görmeye devam eden bu araç da kampanya çerçevesinde satışa sunulmaktadır.

Makam aracı olarak kullanılan modellerden biri olan ve dikkat çeken özellikleriyle her geçen gün daha çok ilgi gören modeller arasında yer alan Mondeo modeline özel olarak da faizsiz araç kredisi sunulmaktadır.

Yılın en çok satılan SUV modelleri arasında yer Kuga, her detayı ince bir işçilikle dizayn edilmiş araçlardan biridir. %0 faizli kredi desteğiyle bir SUV modeline sahip olmak isteyenlerin tercih edebilecceği araçlardan biridir.

Mini SUV kategorisinde yer alan SUV Crossover karışımı Puma ve Ecosport modelleri de Ford güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Bu araçlar da kampanya çerçevesinde sunulan kredi destekleriyle satın alabileceğiniz araçlar arasında yer almaktadır.,

0 faizli Ford kampanyaları çerçevesinde yukarıda belirtilen araçlar için tam 100 bin TL kredi kullanabilirsiniz. Bu kapsamda faizsiz kredi kullanmak isteyenler için 12 ay vadeli kredi desteği verilmektedir. 8.333 TL ödemeli 12 ay vadeli 100.000 TL kredi desteğiyle faizsiz krediden faydalanmak ve araçları daha yakından görmek için Ford bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: