2.000 TL TAKSITLE YENI FIAT EGEA KAMPANYASI

Ülkemizde son yıllarda özellikle sıfır araba fiyatlarının hızla artmasıyla beraber, kullanıcılar daha ucuz olarak gördükleri araçlara yönelmeye başladılar. Bu fiyat artışı kapsamında yılın en ucuz arabası olma özelliğini sürdüren Fiat Egea, yılın en çok satılan modeli olmayı başardı. En yakın rakibine neredeyse 2 katı satış farkı atan Egea modeli, şimdi özel bir kampanya ile satışa sunulmaya başladı.

2 bin TL taksitle Fiat Egea Sedan, Hatchback ve Egea Cross modellerinden birine 48 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Üç farklı kasa seçeneğiyle satışa sunulan Egea modelinde dikkatleri üzerine çeken Cross modeli, yılın en dikkat çekici mini SUV modellerinden biri olmayı başardı.

Egea Cross modeli tasarım ve teknoloji detaylarıyla kendi segmentinin en ucuz otomobilleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda Egea modellerinden birine taksitli araba fırsatlarından yararlanarak aşağıdaki ödeme planlarından birinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Fiat Egea Sedan Sıfır Araç Kampanyası

Aracın peşin fiyatı 156.900 TL olup bu araca 81.900 TL peşinat ödeyerek kalan tutar olan 75.000 TL için 48 aylık vade seçeneğinde aylık 2.000 TL taksitle sahip olabilirsiniz. 48 ay vadeli 2.000 TL ödemeli sıfır araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunulan sıfır Egea Sedan modeline özel hazırlanan kampanyayı kaçırmayın.

Fiat Egea Cross Kampanyaları

Egea Cross modeli SUV kategorisinin en çok satılan aracı olarak piyasada yer almaktadır. 180.000 TL bir fiyatla satışa sunulan bu araç için 100 bin TL kredi desteği sunulmaktadır. Aylık 3.000 TL ödemeli 48 ay vadeli 100 bin TL kredi desteğinden yararlanarak siz de sıfır Fiat Egea Cross sahibi olabilirsiniz.

Egea Hatchback Sıfır Araç Kampanyaları

Standart Hatchback modellere göre daha geniş bir iç hacme ve bagaj kapasitesine sahip olan Egea HB modeli 179.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu araç için de 100.000 TL kredi desteği Fiat Koç Finans desteğiyle sunulmaktadır. Aylık 3 bin TL ödemeli 48 aylık taksit seçenekleriyle kullanabileceğiniz bu kredi desteği için acele edin.

Bu ilana benzer arama terimleri: