36 AY TAKSITLE SIFIR FIAT EGEA 2023 MODEL SATIŞTA

Son dönemlerde otomobil piyasasının en dikkat çeken modellerinden biri olan Fiat Egea Sedan Easy, cazip ödeme seçenekleriyle alıcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Özellikle kredi kullanarak sıfır araba almak isteyenler için fırsatlarla dolu bir kampanya başladı. Hem şıklığı hem de performansıyla beğeni kazanan 2023 Fiat Egea Sedan, birçok banka ve finans kuruluşunun avantajlı kredi kampanyalarıyla daha ulaşılabilir bir araç haline geldi.

Kampanya kapsamında, Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP modelinin peşin fiyatı olan 729.900 TL üzerinden satın almak isteyenlere özel tam 350 bin TL kredi sunulmaktadır.  36 aya kadar vade seçenekleriyle sunulan kredi kampanyası çerçevesinde bu araca 379 bin TL peşinat ödemeniz gerekmektedir. Taksitle Fiat Egea kampanyası çerçevesinde bu yazımızda hesapladığımız araç Egea’nın en boş paketi olan 1.4 Fire benzinli 6 ileri manuel şanzımanlı modelidir. Fiat kampanyaları ile bu araca sahip olmak isteyenler için özel fırsatlar devam etmektedir.

Bu kampanya çerçevesinde belirlenen aylık taksit tutarı 17.113,33 TL’dir. Bu taksit planıyla birlikte toplamda ödemeniz gereken miktar 617.829,88 TL olacaktır. Bu rakamın içerisinde 266.079,71 TL faiz tutarı yer alıyor. Yani faiz oranı olarak %2,65’lik bir rakam belirlenmiş durumda. 36 ay vadeli 350 bin TL kredi için ayda ödeyeceğiniz tutar yaklaşık 17.120 TL olacaktır.

Sıfır araç kampanyaları çerçevesinde 2023 Fiat Egea Sedan modeline sahip olmak isteyenlere özel fırsatlar devam ediyor. Fiat Egea sedan segmentinde satışa sunulan en ucuz sıfır araç olma özelliğine sahip bir araçtır. Araçta 95 beygirlik benzinli bir motor bulunmaktadır. Yılın en çok satılan aracı olan 2023 Fiat Egea, konfor açısından da ülkemizde en çok satılan model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fiat sıfır araç kampanyaları çerçevesinde kullanabileceğiniz maksimum kredi tutarı 350.000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi koşulları çerçevesinde belirlenen en düşük faiz oranı %2,65’dir. Faiz oranları kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı sıfır araç kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanmak ve kredi faiz bilgilerinizi öğrenmek için en yakın Fiat bayilerinden birine uğrayabilirsiniz.

İlan sahibi ile iletişime geçmek istiyor musunuz?

İlan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Pazarlık payı ve ilan hakkındaki tüm soruları ilan sahibine sorabilirsiniz.

arabası / ilçesinde mahallesinde satılmaktadır. Araç sahibi ile iletişime geçebilir, ilan detaylarını ve satış koşullarını konuşabilirsiniz. satılık model ve KM'de.

Bu ilana benzer arama terimleri: