CITROEN C-ELYSEE 2024 ENGELLI ARAÇ FIYATLARI

2024 yılı engelli araç fiyat limiti ve bu limitin altında kalarak 2024 yılında ÖTV muafiyetiyle satın alınabilecek araç modelleri belli oldu. 2024 yılı için hükümet tarafından belirlenen Engelli araç üst fiyat limiti 1.591.255 TL olarak açıklandı. Düşük bütçe ile sahip olunabilecek Citroen C-Elysee 2024 yılında engelli aracı kapsamında ÖTV’siz fiyatıyla satın alınabilecek.

Dünya otomobil pazarı hızla SUV ve Hatchback modellere yönelirken Sedan otomobil sevenler için seçenek yelpazesi 2024 yılında da daralmaya devam etmektedir. Sınırlı bir bütçe ve mütevazı beklentilere sahipseniz ve mutlaka Sedan araç istiyorum diyorsanız önerebileceğimiz seçeneklerden bir tanesi Citroen firmasının birkaç yıldır çıkardığı C-Elysee modeli olacaktır.

2024 Citroen C-Elysee ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

  • Citroen C-Elysee Sedan Dizel 1.5 BlueHDi 100 HP Feel Bold 6 İleri Manuel: 571,111 TL

Maalesef Citroen firması C-Elysee modeli için tüketiciye çok fazla seçenek sunmamaktadır. 2024 yılında tek bir model seçeneği ile satışa sunulan C-Elysee’de 1.5 litrelik 4 silindirli dizel motor ve 6 ileri vitesli manuel şanzıman bulunmaktadır. 100 beygir gücüne ve 250 NM torka sahip Citroen C-Elysee şehir içinde 4,3 litre, şehir dışında 3,3 litre ve ortalama olarak 3,7 litre yakıt tüketmektedir. Yalnızca Feel Bold donanım seviyesinde satışa sunulan C-Elysee tercih durumunda ilave ödemelerle istenilen donanımla satılmaktadır.

Citroen firması model seçeneği konusunda tüketicisinin canını sıksa da bu tek model için en azından alternatif renk seçeneklerine sahiptir. İstemeniz durumunda C-Elysee modeline buz beyazı, çelik gri, koyu mavi, platinum gri veya siyah renkli olarak sahip olabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: