RENAULT’DAN 2023 MODEL OTOMOBILLER İÇIN 350.000 TL’YE KADAR KREDI İMKANI

Renault, müşterilerine sunduğu cazip finansman fırsatı ile otomobil piyasasında yeni bir hareketlilik yaratmaya devam etmektedir. Renault sıfır araç kampanyaları çerçevesinde, bireysel tüketicilere yönelik olarak hazırladığı yeni finansman kampanyası ile perakende satın alımlarda 350.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunmaktadır. 2023 sıfır araba kampanyaları ile Renault marka bir binek araca sahip olmak isteyenlere özel fırsatlar devam etmektedir.

Renault’un geniş model yelpazesinde yer alan araçları bu kampanya dâhilinde 24 ay vade ve %2,93 faiz oranı ile satın alabilirsiniz. Aylık ödeme tutarı ise sadece 22.509 TL. Bu fırsat, otomobil sahibi olmak isteyen bireysel tüketiciler için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Özellikle krediye ulaşımın zor olduğu bugünlerde yeni bir araç almak isteyenler için önemli bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır.

Finansman kampanyasının detaylarına baktığımızda, nihai fatura değeri 1.200.000 TL’nin altındaki araçlarda geçerli olan kredilendirme oranı %30’a kadar çıkabiliyor. Fatura değeri 800.000 TL’nin altındaki araçlar için ise bu oran %50’ye kadar yükseliyor. Bu, Renault otomobillerine daha uygun koşullarda sahip olma fırsatı anlamına geliyor. Ancak, satın alım işlemi sırasında araç için ayrıca peşinat ödemesi yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Finansman kampanyaları Renault Finans’ın belirlediği şartlara tabi olup, ayrıca bu kampanyalar farklı kampanyalarla birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri ise kredi bedeline dâhil edilmemektedir. Faiz oranı ve maliyet oranları kullanılacak kredi tutarı ve vadeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Renault, bu kampanya ile tüketicilere daha kolay otomobil sahibi olma imkânı sunarak, otomobil sektöründe yeni bir dönemi başlatıyor. Her bütçeye uygun Renault modelleri, geniş kitlelere hitap ederek, sıfır araba sahibi olma hayallerini gerçekleştiriyor. Bu kampanya çerçevesinde alınabilecek modeller arasında Hatchback olarak 2023 Clio, Sedan olarak Taliant ve Megane modelleri yer alırken SUV segmentinde ise Captur ve Koleos modelleri satışa sunulmaktadır.

Yılın en çok satılan markalarından biri olan Renault, 2023 yılında satışa sunduğu binek araç modelleri için sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunduğu kredi desteklerinden yararlanmak ve araçları yakından görmek için en yakın Renault bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: