YENI 2023 HONDA HR-V  ELEKTRIKLI OLARAK SATIŞTA

2023 yılının en ucuz elektrikli SUV modeli olarak piyasada satışa sunulmaya devam eden Honda HR-V 2023 modelinin teknik özellikleriyle ilgili yaptığımız test sürüşlerinde elde ettiğimiz verileri ve fiyat listesini sizler için derledik.

Benzinli bir elektrikli motor ile satışa sunulan bu araçta araç elektrikli motor devreye girdiğinde 131 beygirlik bir güç üretmektedir. Ayrıca özellikle elektrikli motorda 253 torkluk çekiş gücüyle performans açısından son derece değerli veriler sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

E-CVT otomatik şanzıman özelliğine sahip olan yeni HR-V modelinin ağırlığı 1.452 kg’dır. Araçta 40 litrelik bir yakıt deposu ve dar sayılabilecek 319 litrelik bir bagaj alanı bulunmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi ise 5 litredir.

Honda HR-V 2023 Fiyat Listesi

  • Honda HR-V 1.5L e:HEV Hibrit Otomatik Advance: 880.300 TL

  • Honda HR-V 1.5L e:HEV Hibrit Otomatik Style: 924.900 TL

Şarja gerek duymayan akıllı Hibrit motor teknolojisiyle son yılların en önemli SUV modellerinden biri olan yeni Honda HR-V, etkileyici bir tasarımla beğeni almaya devam etmektedir. Konfor açısından son derece önemli detaylara sahip olan bu araç, özellikle iç mekanda hayatınızı kolaylaştıracak önemli özelliklere sahiptir.

Son dönemlerin önemli teknolojileri olarak görülen akıllı bagaj kapağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, kablosuz şarj, kör nokta uyarı sistemi, 7 inç dijital gösterge ekranı, çift bölgeli otomatik klima, 9 inç dokunmatik multimedya ekranı gibi konforu zirveye taşıyacak önemli donanımlara sahiptir.

Bu ilana benzer arama terimleri: